Langai, durys, fasadai

Plastikiniai langai

GEALAN S9000 A++ plastikiniai langai
Domina šio tipo produkcija? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą arrow

GEALAN S9000 A++

Plastikiniai langai – Inovatyvi kombinuota trigubo sandarinimo sistema su lanksčia vidurine sandarinimo tarpine sumažina šilumos ir oro srautą vidinėje lango rėmo dalyje ir taip pagerina šilumos ir garso izoliaciją. Trečioji sandarinimo tarpinė papildomai saugo mechaninius lango komponentus nuo išorės veiksnių.

 • Stiklo paketai iki 52 mm
  Vokiškas 6 kamerų, 83 mm pločio profilis leidžia stiklinti langus iki 52 mm storio 3 stiklų stiklo paketais.
 • Siaura profilio matoma dalis
  Siaura profilio matoma dalis ir 15 laipsnių užlaidos nuolydis pabrėžia klasikinį ir nepavaldų laikui sistemos dizainą.
 • Patvarumas
  Į lango profilio vidų per visą lango perimetrą montuojamas cinkuoto plieno profilis.
 • Ypač šilti A++ klasės langai
  Šilti langai gaminami iš vokiško 6 kamerų profilio, atitinkantys A++ klasės ir pasyvaus namo reikalavimus. Puiki šilumos ir garso izoliacija. 3 sandarinimo tarpinės užtikrina išskirtinį sandarumą.
 • Spalvų gama
  Langai gali būti balti, spalvoti arba dengti medienos raštus ir faktūrą imituojančiu laminatu.
 • Garantija
  Langams suteikiama 5 metų garantija

Norėdami gauti asmeninį pasiūlymą susisiekite su mumis telefonu
+370 662 31 944 arba elektroniniu paštu pardavimai@kgperdanga.lt

Plastikiniai langai yra labai populiari langų konstrukcija, dažnai naudojama gyvenamuosiuose namuose, komercinėse patalpose ir pramoninėse pastatose. Šie langai pagaminti iš polivinilchlorido (PVC) arba kitų plastiko rūšių ir pasižymi daugeliu naudingų savybių:

 1. Šilumos izoliacija: Plastikiniai langai yra puikūs izoliatoriai. Jie turi specialias termoizoliacines savybes, kurios padeda išlaikyti pastato šilumą žiemą ir šaldymą vasarą. Tai gali sumažinti šildymo ir vėdinimo sąnaudas.
 2. Energetinė efektyvumas: Dėl geros šilumos izoliacijos, plastikiniai langai padeda sumažinti šilumos nuostolius, o tai gali turėti teigiamą poveikį aplinkai ir energijos taupymui.
 3. Garso izoliacija: Šie langai taip pat gerai izoliuoja nuo triukšmo. Tai padeda sukurti ramų ir tylų gyvenamąją ar darbo aplinką.
 4. Atsparumas aplinkos veiksniams: Plastikiniai langai yra atsparūs drėgmei, korozijai ir kitoms oro sąlygoms. Jie neblunka saulėje ir nereikalauja reguliaraus dažymo ar kitos priežiūros.
 5. Estetika: Šie langai yra prieinami įvairių dizaino ir spalvų variantų, todėl lengvai pritaikomi prie bet kurio interjero ar architektūrinio stiliaus. Jie gali būti suformuoti į įvairias formas ir dydžius.
 6. Priežiūra: Plastikiniai langai yra lengvai valomi. Jiems pakanka periodiškai nuvalyti juos šiltu vandeniu ir švelniu plovikliu, kad išlaikytumėte jų švarią išvaizdą.
 7. Ilgalaikė nauda: Dėl plastikinių langų ilgaamžiškumo jie dažnai yra ilgalaikė investicija. Jų konstrukcija neplinta ir nepraranda formos laikui bėgant.
 8. Ekonominis sprendimas: Plastikiniai langai dažnai yra ekonomiškesni nei kiti langų tipai, todėl jie gali padėti sutaupyti statybos ir renovacijos išlaidas.

Plastikiniai langai

Plastikiniai langai ar plastikinės lauko durys yra modernios statybos dalis, kurie turi daug privalumų. Jie padeda pagerinti pastato energinį efektyvumą, užtikrinti komfortą ir sukurti estetišką išvaizdą. Tai yra ekologiškas ir ilgalaikis langų sprendimas, kuris puikiai tinka įvairioms statybos projektų poreikį.

GEALAN S8000 A+ plastikiniai langai
Domina šio tipo produkcija? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą arrow

GEALAN S8000 A+

Laiko išbandyta 74 mm montavimo pločio, 6 kamerų GEALAN sistema žavi elegantiškomis linijomis ir atitinka visus esminius šiuolaikinės langų technologijos reikalavimus: sistema pasižymi geromis šilumos izoliacijos savybėmis ir veiksminga apsauga nuo triukšmo ir įsilaužimo. Tai universalus sprendimas su geriausiomis efektyvumo savybėmis, esant standartiniam 74 mm montavimo gyliui.

 • Optimalios charakteristikos
  74 mm montavimo gylis užtikrina puikią šilumos ir garso izoliaciją.
 • Didelė vidinė kamera
  Didelė vidinė kamera leidžia naudoti plačius plieninius armavimo profilius.
 • Šilti A+ klasės langai
  Šilti langai gaminami iš vokiško 6 kamerų profilio, atitinkantys A+ klasės reikalavimus.
 • Spalvų gama
  Langai gali būti balti, spalvoti arba dengti medienos raštus ir faktūrą imituojančiu laminatu.
 • Garantija
  Langams suteikiama 5 metų garantija.Norėdami gauti asmeninį pasiūlymą susisiekite su mumis telefonu
  +370 618 41 111 arba elektroniniu paštu pardavimai@kgperdanga.lt
Domina šio tipo produkcija? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą arrow