Gelžbetonio gaminiai

Perdangos plokštės

perdangos plokštės
Domina šio tipo produkcija? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą arrow

Įtemptai armuotos kiaurymėtosios perdangos plokštės

Betono perdangos plokštės – Tai itin tikslūs ir aukštos kokybės gaminiai, projektuojami ir gaminami pagal užsakovo pateiktą perdangos planą.

Bendra informacija

  • Įtemptai armuotų perdangos plokščių armavimas atliekamas iš anksto įtemptais lynais. Suformuotos gamykloje kiaurymėtosios perdangos plokštės ilgis – 54 metrai. Suformuotas gaminys pjaustomas į atskiras plokštes pagal projektinius ilgius.
  • Standartinis plokščių plotis yra 1200 mm, išilgai pjaustant galima pagaminti ir siauresnes plokštes pagal kliento poreikius.
  • Plokštės supjaustomos pageidaujamo ilgio ir konfigūracijos, taip pat gali būti pjaunamos kampu.
  • Perdangos plokštės gali būti gaminamos su nurodytomis išėmomis (angomis).
  • Šios plokštės pasižymi didele laikomąja galia, lygiu apatiniu paviršiumi bei greitu montavimu.
  • Gaminami plokščių aukščiai: 200 mm, 220 mm
  • Perdangos plokštės yra sertifikuoti gaminiai ir turi CE ženklinimą.

Norėdami gauti asmeninį pasiūlymą susisiekite su mumis telefonu +370 618 41111 arba elektroniniu paštu pardavimai@kgperdanga.lt

Apie betono perdangos plokštes:

Betono perdangos plokštės yra statybinių konstrukcijų elementai, kurie naudojami daugelyje statybos projektų, pradedant gyvenamaisiais namais ir baigiant pramoninėmis ar komercinėmis pastatams. Šios plokštės gaminamos iš specialaus betono mišinio, kuris yra stiprus, atsparus apkrovoms ir užtikrina stabilų pastato grindų ar stogų sluoksnį. Štai keletas svarbių aspektų, susijusių su betono perdangos plokštėmis:

Medžiaga ir gamyba: Dažniausiai būna iš grynai cemento, smėlio, vandens ir smulkintojo žvyro mišinio. Šis mišinys sumaišomas, pilamas į specialius formavimo blokus ir tada kietinamas, kad gautume tvirtas ir atsparias plokštes.

Atsparumas apkrovoms: Gali būti įvairiai projektuojamos, kad atitiktų konkrečias apkrovas. Jos gali būti suprojektuotos taip, kad tarnautų kaip grindų danga arba naudojamos stogams. Jos yra pajėgios išlaikyti didelį svorį be deformacijų.

Izoliacija: Norint užtikrinti tinkamą šilumos ir garso izoliaciją, perdangos plokštės dažnai būna papildomai apipurškiamos izoliaciniais medžiagomis arba turi specialų izoliacinį sluoksnį.

Montavimas: Yra sunkios, todėl jų montavimas gali reikalauti specialios technikos ir kvalifikuotų specialistų darbo. Jų tvirtinimas prie pamatų ar sienų atliekamas naudojant tinkamą laikiklių sistemą.

Dizainas: Šių plokščių išvaizda gali būti pritaikyta pagal projektuotojo poreikius. Jos gali turėti skirtingą paviršių apdailą, spalvą ar tekstūrą, atitinkančią architektūrinius reikalavimus.

Atsparumas laikui ir aplinkai: Betono perdangos plokštės yra ilgaamžės ir atsparios įvairioms oro sąlygoms, įskaitant drėgmę, šalčius ir saulės spindulius.

Priežiūra: Priklauso nuo naudojimo sąlygų, gali reikalauti reguliarios priežiūros, tokios kaip valymas ir kartais remontas, siekiant išlaikyti jų funkcionalumą.

Yra neatsiejama statybų pramonės dalis, kaip ir gelžbetonio sąramos suteikianti tvirtą ir patikimą pagrindą įvairiems pastatams. Jos yra plačiai naudojamos dėl savo stiprumo, ilgaamžiškumo ir galimybės pritaikyti dizainą pagal projektų poreikius.

Domina šio tipo produkcija? Susisiekite ir gaukite pasiūlymą arrow