Mūsų

Metalo konstrukcijų gamyba ir apdirbimas

Metalo konstrukcijos

Vedami nuolatinio tobulėjimo, siūlome įvairius projektų sprendimus. Įgyvendiname ne tik standartinius, bet ir nestandartinius, didelių gabaritų ir mažosios architektūros projektus.

 • Smėliavimas
  Smėliavimas atliekamas pasitelkus abrazyvines medžiagas nepažeidžiant valomo paviršiaus. Tinkamas sudėtingų formų metalo konstrukcijų valymui.
 • Nestandartinių konstrukcijų gamyba
  Gaminame įvairias metalo konstrukcijas pagal kliento užsakymus (tvoros, vartai, laiptai, baldai).
 • Projektavimas, montavimas
  Projektuojame įvairaus tipo ir sudėtingumo metalo konstrukcijas. Atliekame montavimo darbus.
 • Armatūrinių karkasų gamyba
  Gaminame armatūrinius karkasus pagal užsakymą.
 • Kitos metalo apdirbimo paslaugos
  Atliekame metalo tekinimo, virinimo, frezavimo paslaugas.

  Norėdami gauti asmeninį pasiūlymą susisiekite su mumis telefonu
  +370 618 41 111 arba elektroniniu paštu info@kgperdanga.lt
Metalo konstrukcijų gamyba ir apdirbimas

Metalo konstrukcijos yra svarbi ir plačiai naudojama pramonės šaka, kurioje metalo ruošos, pjovimo, lenkimo, suvirinimo ir kitos technologijos yra taikomos konstrukcijų, mašinų, transporto priemonių ir kitų gaminių kūrimui. Šis procesas apima daug etapų:

 1. Metalo ruoša: Pradžioje, metalas ruošiamas apdorojimui. Tai gali reikšti šildymą, valymą nuo nešvarumų ar rūdies, paviršiaus apsaugą nuo korozijos, pvz., dažymą arba cinkavimą.
 2. Pjovimas: Pjovimas yra būtinas, norint sukurti reikiamus metalinius gabalus. Tai gali būti atliekama įvairiais būdais, įskaitant plazminį pjovimą, deginimą arba mechaninį pjovimą.
 3. Lenkimas ir formavimas: Metalo konstrukcijos gali būti lenkiamos, kad būtų suteikta jiems norima forma ir geometrija. Įrankiai, tokie kaip lenkimo presai, naudojami šiam tikslui.
 4. Suvirinimas: Suvirinimas yra būtinas proceso etapas, kuris sujungia metalo dalis į vientisą konstrukciją. Tai gali būti atliekama įvairiais suvirinimo metodais, įskaitant elektrinį lanką, mig/mag, tig suvirinimą ir kt.
 5. Dėžės ir sandėliavimas: Baigus gamybą, metalinės konstrukcijos dažnai yra dengiamos specialiais danga, kad būtų apsaugotos nuo korozijos ir aplinkos įtakos.
 6. Baigiamasis apdirbimas: Šis etapas gali apimti paviršiaus šlifavimą, dažymą, šilumos apdorojimą ir kitus procesus, kurie suteikia gaminio galutinį išvaizdą ir savybes.
 7. Kokybės kontrolė: Viso proceso metu vyksta griežta kokybės kontrolė, kad užtikrintų, jog gaminiai atitinka numatytus standartus ir yra saugūs bei patikimi.

Metalo konstrukcijų gamyba ir apdirbimas yra esminis žingsnis pramonės gaminių, statybų projektų ir kitų metalo produktų kūrime. Tai reikalauja aukštos technologijos įrangos, inžinerinės žinių ir kruopščios kokybės kontrolės, kad būtų sukurti aukštos kokybės ir saugūs gaminiai, kurie tenkina įvairius pramonės ir statybos poreikius.